Skip to main content

Kontakt z mediami. Prowadzenie social-mediów – aspekty prawne

Przygotowanie pracowników i kadry zarządzającej banków spółdzielczych do skutecznego komunikowania się z przedstawicielami mediów zarówno w sytuacjach rutynowych jak i kryzysowych. Zapoznanie osób odpowiedzialnych za prowadzenie kont społecznościowych z zasadami i regulacjami dotyczącymi korzystania z social-media. Podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie sposobu prowadzenia kontaktu z mediami oraz świadomości co do aspektów prawnych wykorzystywania social-mediów.
Zapisz się
Cena: 299 zł

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest do pracowników i kadry zarządzającej bankami spółdzielczymi – osobami odpowiedzialnymi za kontakt z dziennikarzami i innymi przedstawicielami mediów oraz za prowadzenie kont w mediach społecznościowych.

Prowadzący

Anna Wilińska–Zelek

Adwokatka | Starsza prawniczka | Menedżerka Zespołu w Dziale Prawa Gospodarczego
Czytaj więcej

Mateusz Dominiczak

Aplikant radcowski
Czytaj więcej

Organizator

Brak przyszłych wydarzeń powiązanych z tym szkoleniem.

01

Czego się dowiesz:

W trakcie szkolenia przybliżone zostaną następujące zagadnienia:

  • regulacje prawne stosowane przy kontakcie z przedstawicielami mediów oraz przy prowadzeniu mediów społecznościowych,
  • sposób prowadzenia komunikacji z przedstawicielami mediów,
  • ryzyka związane z korzystaniem z social-mediów, możliwe konsekwencje naruszenia prawa oraz praktyczne zalecenia, w jaki sposób uniknąć potencjalnych zagrożeń i nieprawidłowości.
02

Program

Szczegółowy program szkolenia dostępny jest pod linkiem: https://www.bodie.pl/szkolenia/kontakt-z-mediami-prowadzenie-social-mediow-aspekty-prawne,76270