Skip to main content

Wiedza
czarno na
białym

Akademia FB to wyjątkowe miejsce na prawniczej mapie Polski. Strona, na której się Państwo znajdujecie, jest agregatem wszystkich szkoleń, webinarów i wystąpień ekspertów Kancelarii Filipiak Babicz Legal oraz partnerów merytorycznych. W prosty i intuicyjny sposób udostępniamy całą naszą wiedzę praktyczną, a także umożliwiamy tworzenie zindywidualizowanych szkoleń o praktycznym i najbardziej aktualnym charakterze. Współpracujemy z podmiotami zewnętrznymi, w tym z wybitnymi przedstawicielami nauki oraz praktykami w celu zapewnienia najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kalendarz

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Ndz
W wybranym dniu nie ma zaplanowanych wydarzeń.

Wybierz:
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

Szkolenia

Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z pełną ofertą szkoleń, które organizujemy.

Zaznaczamy, że każdy z zaproponowanych tematów możemy zorganizować na Państwa życzenie w formie spotkania wewnętrznego. Istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia na wskazany przez Państwa temat, który aktualnie nie jest uwzględniony na liście szkoleń. Takie szkolenia mogą odbywać się zarówno w formule stacjonarnej, jak i online z wykorzystaniem narzędzi preferowanych przez Państwa pracowników (np. Microsoft Teams, Clickmeeting Webinarjam). Chcąc zgłosić zainteresowanie dedykowanym szkoleniem wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Kadra

Najważniejsza jest pasja do nauczania którą mają nasi wykładowcy, udokumentowana tysiącami godzin szkoleniowych. Przekazujemy naszą wiedzę w sposób praktyczny i odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Połączenie znakomitej wiedzy teoretycznej oraz bogatej praktyki sprawia, że nasze szkolenia spełnią Państwa oczekiwania. Słuchamy Państwa potrzeb i dlatego nasze szkolenia są jednymi z najlepszych na rynku. Nasi wykładowcy to eksperci z zakresów tematycznych w których prowadzą nauczanie.

Opinie

Szkolenie, które odbyłem z waszą firmą, przerosło moje oczekiwania. Materiał był świetnie przygotowany, a prowadzący byli wyjątkowo kompetentni. Na pewno skorzystam z kolejnych kursów
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu waszej firmy szkoleniowej. Materiały były przemyślane, a prezentacje prowadzone w sposób przystępny i interesujący. To naprawdę wartościowe doświadczenie dla każdego prawnika!
Wasze szkolenie z podatków było niezwykle przydatne i wartościowe. Uzyskałem dogłębną wiedzę na temat skomplikowanych przepisów podatkowych, które teraz mogę z powodzeniem zastosować w mojej pracy. Prowadzący wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania informacji w przystępny sposób.
Wasze szkolenie z podatków było niezwykle przydatne i wartościowe. Uzyskałem dogłębną wiedzę na temat skomplikowanych przepisów podatkowych, które teraz mogę z powodzeniem zastosować w mojej pracy. Prowadzący wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania informacji w przystępny sposób.

FAQ

Tutaj przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że pomogą rozwiać Twoje wątpliwości. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Szkolenia są adresowane są do każdego, kto łaknie wiedzy i potrzebuje profesjonalnego i praktycznego podejścia. Nasze szkolenia nie polegają na czytaniu przepisów, ale na analizie systemu prawnego i ukazaniu problemów na podstawie praktycznych doświadczeń trenerów. Nie owijamy w bawełnę, nie mówimy półsłówkami – szkolimy tylko z tematyki, na której się doskonale znamy. Dlatego nasze szkolenia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę lub poznać praktykę obrotu gospodarczego

-Spełnienie wymogów ustawowych dla obowiązku szkoleniowego

-Pozyskanie praktycznej wiedzy nt. zagadnień

-Możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rynku

-Znajomość zagrożeń i ryzyk prawnych

Proponowane tematy obejmują zakresy specjalizacji naszych trenerów – przy czym nie poprzestajemy na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale skupiamy się na praktyce. Proponujemy szkolenia, które według nas są dostosowanie do zapotrzebowania rynku i zmieniających się przepisów, jednak pozostajemy w gotowości przygotowania tematów, które będą w zakresie Państwa zainteresowania. Zaproponujemy zindywidualizowane rozwiązanie przy udziale naszych lub zewnętrznych ekspertów.

Szkolenia są dostosowane do tematyki, jakie są ich przedmiotem. Zawsze staramy się przekazać głęboką i praktyczną wiedzę. Dlatego możemy odnaleźć w naszym portfolio zarówno krótkie tematyczne zagadnienia, jak i całodzienne szkolenia.

Oczywiście. Dodatkowo, nasze szkolenia pozwolą Państwu wykazać fakt zwiększenia swoich kompetencji na potrzeby izb zawodowych, nadzorców lub wypełnić inne obowiązki szkoleniowe.

Na szkolenie można zapisać się poprzez formularz kontaktowy „Zapisz się”  – zapraszamy !

Szkoleniowe
Bestsellery

Insider trading i manipulacja na rynku kapitałowym

Sprawdź

Nowe zasady odpowiedzialności członków organów – Kodeks spółek handlowych po nowelizacji

Sprawdź

Fundacja Rodzinna bez tajemnic

Sprawdź